zamknij to okno
Portale internetowe Wydawcnictwa Trendy sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES w celu poprawnego działania statystyk GOOGLE oraz BIZON MEDIA dostarczających reklamy. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek przez GOOGLE ANALYTICS prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.

MENU   START WYDAWCA REDAKCJA ARCHIWUM  
Szukaj

WYSZUKIWARKABAZY PRAWA
PRAWO KRAJOWE
PRAWO UE

Hotel Krasicki hotelem z pomysłem

Po raz piaty przyznano tytuł „Hotelu z Pomysłem” . Konkurs organizowany jest przez redakcję miesięcznika „Hotelarz”. Krasicki dołączył tym samym do elitarnego grona zwycięzców poprzednich edycji: hoteli andel\'s Kraków i andel\'s Łódź, Hilton Gdańsk, Ossa i hotelu Gdańsk. Jurorzy docenili staranną i przeprowadzoną z rozmachem adaptację przedzamcza zamku biskupów warmińskich w Lidzbarku Warmińskim na hotel, oferujący pełen zakres usług na najwyższym poziomie.Stanowi on perłę w koronie Grupy Anders Andrzeja Dowgiałły, realizującej wszystkie swoje projekty hotelowe na Warmii i Mazurach. Kolejne miejsca zajęły OD YSSEY CLUB HOTEL WELLNESS & SPA z Dąbrowy koło Kielc oraz trzecie ex quo Olandia z Prusimia i Villa Toscana z Murzasichla koło Zakopanego. Ideą konkursu, do którego mogły się zgłaszać wszystkie obiekty noclegowe, i jednocześnie głównym kryterium oceny jest POMYSŁ, jaki obiekt ma na siebie. Celem jest przedstawianie nowatorskich rozwiązań architektonicznych i pomysłów o dużych walorach estetycznych oraz użytkowych, promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku. 20-osobowe jury, składające się z najlepszych specjalistów w branży: szefów organizacji hotelarskich, doradców, architektów, projektantów wnętrz, managerów portali rezerwacyjnych, dyrektorów i właścicieli hoteli spośród zgłoszonych obiektów oceniali i wybierali osiem najlepszych, które ich zdaniem najpełniej realizują założenia konkursu.


Do konkursu zgłoszono 65 obiektów, które reprezentowały cały przekrój polskiej bazy noclegowej, od hoteli 5-gwiazdkowych po pensjonaty i obiekty nieskategoryzowane, zlokalizowane w największych miastach, małych miejscowościach i w regionach turystycznych, zbudowane w nowoczesnych stylach XXI wieku i w zaadaptowanych obiektach historycznych. Wybór był trudny, o czym świadczy fakt, że głosy jurorów rozłożyły się na ponad 45 obiektów. „Hotel z Pomysłem 2011” wybierali też internauci. Od października do końca grudnia na stronie www.e-hotelarz. pl każdy mógł zagłosować na hotel, który jego zdaniem ma najlepszy Pomysł na siebie. I głosowanie to cieszyło się ogromną popularnością. Oddano ponad 110 tys. głosów, co świadczy o tym, że polskie hotelarstwo i konkurs „Hotelarza”, wzbudza coraz żywsze zainteresowanie, choć wydawało się, że trudno będzie pobić wynik z ubiegłego roku, gdy głosowało ponad 70 tys. internautów.

Treść artykułu dotyczy stanu prawnego obowiązującego w czasie opublikowania go w piśmie.
Rynek Turystyczny
WYBRANY NUMER: 02/2012
DATA WYDANIA: 2012-01-23

AKTUALNOŚCI

Irlandia w Warszawie – bal i festiwale
Karnawał z Sun&Fun
Pierwsi przewoźnicy w Modlinie
Turcja coraz popularniejsza
Grupa eholiday.pl porządkuje swoje portfolio
Ostatniemiejsca.pl rozbudowują sieć…
Neckermann – dobre wyniki przedsprzedaży Lata 2012
Podróże kontra telewizor…
Hotel Krasicki hotelem z pomysłem

WYWIAD

Nie zamierzamy tracić sił na wyścigi w liczbowych deklaracjach

TRANSPORT

Promem na wycieczkę

PRAWO

Czas na stworzenie wzorcowej umowy o imprezę turystyczną

e-TURYSTYKA

Światowy rynek mobilnych usług telekomunikacyjnych

TARGI

ITB 2012
Podsumowanie ITM Warsaw 2012
Bielsko-Biała – powraca
Wrocław znów w Hali Stulecia

MARKETING I PROMOCJA

Od reklamy do PR i mobile

HOTELE

Czym zaskoczyć konferencyjnych gości?

KRYTYCZNYM OKIEM

Czy Grecja utrzyma pozycję jednego z najpopularniejszych kierunków wyjazdów Polaków?

ZDANIEM PILOTA

Przeciw deregulacji zawodu – II Forum przewodnickie

GŁOS BRANŻY

Turystyka – działania UOKiK

FIRMY I LUDZIE

Ucieczka na giełdę

MODA NA...

Moje wielkie greckie wakacje
Idę do Ciebie, PANIE…
Tunezja – reaktywacja
Turystyka ornitologiczna, czyli birdwatching w Polsce

Z HISTORII RYNKU TURYSTYCZNEGO

Z historii Rynku Turystycznego
Hotelarz    Rynek Turystyczny     Restauracja    Polski Jubiler
Wydawnictwo TRENDY | Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMediaZapoznaj się z naszym portalem pisma branżowego Polski Jubiler